Hotel Deutscher Kaiser

Hotel

Norymberga, NiemcyKönigstrasse 55, 90402

Orientacyjnie za noc dla 2 osób~715 zł

Cena zależy od terminu pobytu.

  • Do 4 osób
  • Do 40 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Pokoje i ceny

Orientacyjna cena za noc dla 2 osób: ~715 zł

Nie pobieramy opłaty za sprawdzenie ofert. Sam wybór dat nie oznacza rezerwacji.

O hotelu

Obiekt „Hotel Deutscher Kaiser” w miejscowości Norymberga oferuje centrum fitness, taras i bar. Dostępna jest winda. hangman's house znajduje się 640 m od obiektu.

Do wyboru są pokoje i apartamenty typu suite. We wszystkich do dyspozycji masz suszarkę do włosów i prywatną łazienkę. Wyposażenie obejmuje również sejf, telewizor i czajnik elektryczny. Mają też suszarkę bębnową, lodówkę i biurko. Z części pokoi i apartamentów roztacza się widok na miasto.

Goście mogą zaparkować na miejscu. W obiekcie dostępne są bezpłatne Wi-Fi oraz całodobowa recepcja. Bagaż można zostawić w przechowalni.

Odległości do wybranych miejsc

Germanisches Nationalmuseum310 m w linii prostej
Toy Museum Nuremberg720 m w linii prostej
Wöhrder See2,3 km w linii prostej
Pegnitztal West3,1 km w linii prostej

Odległości są przybliżone. Trasa dojścia lub dojazdu może być dłuższa.

Czy ten hotel odpowiada Twoim potrzebom?

Pokoje

Porównaj pokoje

Porównaj wielkość i wyposażenie konkretnych pokoi. Nazwa prowadzi do szczegółów wybranego wariantu.

Pokój lub apartamentMaks. liczba gościPowierzchniaŁóżka
Pokój jednoosobowy typu Superior Kaiserhof116 m²łóżko pojedyncze
Pokój dwuosobowy typu Superior z panoramicznym widokiem219 m²duże łóżko (typu king-size)
Apartament Kaiserhof440 m²bardzo duże łóżko podwójne (typu super king-size)
Apartament typu Junior Suite230 m²2 łóżka pojedyncze, bardzo duże łóżko podwójne (typu super king-size)
Pokój typu Superior z łóżkiem typu queen-size220 m²duże łóżko (typu king-size)
Pokaż więcej (4)Pokaż mniej
Pokój lub apartamentMaks. liczba gościPowierzchniaŁóżka
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami226 m²-
Pokój typu Superior z 2 łóżkami pojedynczymi i widokiem na miasto220 m²2 łóżka pojedyncze
Pokój typu Superior z łóżkiem typu queen-size i widokiem na miasto221 m²duże łóżko (typu king-size)
Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu queen-size222 m²duże łóżko (typu king-size)

„-” oznacza brak potwierdzonej informacji, a nie brak udogodnienia.

Pomoc w wyborze
Pomoc w wyborze
Wybierz udogodnienia
Więcej wymagań

Jeśli wybierzesz kilka cech pokoju, poszukamy ich w tym samym pokoju lub apartamencie.

Zaznacz, czego potrzebujesz podczas pobytu, a uporządkujemy pokoje w obiekcie Hotel Deutscher Kaiser według dopasowania. Cenę i dostępność sprawdzisz po wybraniu dat. Zobacz zasady pobytu.

Wyczyść

Wspólne wyposażenie

  • Suszarka bębnowa
  • Prywatna łazienka
  • ręczniki
  • suszarka do włosów
  • lodówka
  • biurko

Pokój jednoosobowy typu Superior Kaiserhof

▾

Pokój dwuosobowy typu Superior z panoramicznym widokiem

▾

Apartament Kaiserhof

▾

Apartament typu Junior Suite

▾

Pokój typu Superior z łóżkiem typu queen-size

▾

Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami

▾

Pokój typu Superior z 2 łóżkami pojedynczymi i widokiem na miasto

▾

Pokój typu Superior z łóżkiem typu queen-size i widokiem na miasto

▾

Pokój typu Deluxe z łóżkiem typu queen-size

▾

Hotel Deutscher Kaiser - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking na miejscu
  • całkowity zakaz palenia
  • bar
  • codzienne sprzątanie
  • taras
  • centrum fitness
  • całodobowa recepcja

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Internet

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Parking

Samochód można zaparkować na terenie obiektu.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0-2 lat · bezpłatnie

Dostawka - dla dzieci w wieku 3-12 lat

Zwierzęta

  • Informacja obiektu - język oryginału
  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu - język oryginału

Pets are not allowed in the non-smoking rooms and suites.

Pets are allowed in all rooms and suites with wooden floors.

Please inform the hotel on arrival whether you would prefer the buffet breakfast or in-room breakfast.

Dogs are generally welcome.

Please indicate the approximate size of the dog when making the reservation.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • hiszpański
  • francuski
  • indonezyjski
  • włoski
  • polski
  • portugalski
  • rumuński
  • turecki
  • ukraiński
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Lokalizacja

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jak daleko od obiektu „Hotel Deutscher Kaiser” znajduje się lotnisko „Port lotniczy Norymberga”?

Port lotniczy Norymberga znajduje się 5,4 km w linii prostej od obiektu.

Czy w pobliżu obiektu „Hotel Deutscher Kaiser” znajduje się wyciąg lub kolejka?

Skilift Schnaittach 1 znajduje się 23 km w linii prostej od obiektu.

Opinie gości

Średnia ocena z 638 opinii gości to 8,7/10 . Przeczytaj opinie o hotelu Hotel Deutscher Kaiser lub dodaj własną.

David01 - 2026
8/10
★★★★☆

Boutique hotel miał piękne położenie i świetną lokalizację. Śniadanie w formie bufetu było naprawdę fajne, z szerokim wyborem dań. Personel był przyjazny, a hotel znajdował się przy głównej alei, z mnóstwem sklepów i restauracji w zasięgu spaceru.

ℹ) Opinie gości Hotel Deutscher Kaiser nie stanowią oceny serwisu nurnberg-hotels.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hotel Deutscher Kaiser - porównanie cen

Porównujemy cenę tego obiektu z obiektami w tym samym mieście. Typowa cena: połowa obiektów jest tańsza, połowa droższa.

Ten sam standard: obiekty bez określonego standardu

Ten obiekt
~715 zł
Typowa cena
~432 zł

Drożej niż 8 na 10 obiektów bez określonego standardu w tym mieście.

Porównane obiekty bez określonego standardu: 79

Ten sam standard i wyposażenie

Ten obiekt
~715 zł
Typowa cena
~463 zł

Ten obiekt jest o 55% droższy niż typowa cena tej grupy.

Obiekty bez określonego standardu z barem: 9

Za podobną cenę

~608 zł – ~822 zł

  • Porównane obiekty 71
  • Wyżej oceniane niż ten obiekt 15
  • Z basenem 5
  • Ze śniadaniem 10

Najwyżej oceniany w tej cenie

Gemütliche Familienwohnung in der Altstadt

9,6/10 ~770 zł

Ceny za noc dla 2 dorosłych są orientacyjne. Sprawdź cenę w swoim terminie.
Więcej o porównaniu

Porównanie obejmuje obiekty z listy tego miasta z ceną w tej samej walucie, za pokój dla 2 dorosłych przeliczony na noc. Ceny są orientacyjne (dokładną cenę widać po wybraniu terminu pobytu). W dużych miastach bierzemy pod uwagę najczęściej oceniane obiekty.